Влязохме в ЕС – 35 години и ставаме богати. Демографски Бум. Намаляхме от 9 на 6 милиона, за да сме си по-близки. Нашите първокласни работници ги взеха за чистачи.
Влязохме в НАТО – нарязахме бойната си техника и намалихме армията, за да сме по-силни партньори.
Прецакахме се с Македония, за да угодим на “партньорите”, които ни направиха богати и силни.
Сега си унищожихме националната валута, за да помогнем на богатите си партньори с дълговете им – все пак за 35 години настигнахме икономиките им и дори ги задминахме. Редно е да им подадем ръка в този труден момент.
Следва да си сменим и азбуката – да не ги комплексира, че толкова народи я използват.
А накрая ще се откажем и от православието, за да не сме пречка на новите морални стандарти, които ни налагат ЛГБТ.
Всичко – в името на просперитета и богатството.
Чувствате се богати, нали?
„НАЦИОНАЛНО БЛАГОДЕНСТВИЕ“ ПО ЕВРОАТЛАНТИЧЕСКИ
Така Говорят Хората
Така Говорят Хората
Aвтор: Мирослав Писов
08 Юли 2025

Този текст не може да бъде препечатван и копиран в други медии без разрешение от редакцията на БРОД за България